dom

Otwierasz firmę budowlaną? Kup używane rusztowanie!

używane rusztowanieRusztowanie jest elementem, bez którego ciężko prowadzić firmę budowlaną. Rusztowania są wykorzystywane głównie przy pracach wykończeniowych i mają ogromną przewagę nad drabiną. Koszt zakupu nowego rusztowania nie jest jednak mały…

Rusztowania używane – rozwiązanie dla Twojej firmy
Kupno nowego rusztowania to naprawdę ogromny wydatek, który na szczęście można ominąć. Wystarczy zakupić używane rusztowanie, które doskonale spełni swoje zadanie, a przy tym nie obciąży znacznie finansów nowej firmy budowlanej, która dopiero co wybija się na rynku. Koszt używanego rusztowania jest kilka razy niższy, niż koszt zakupu nowego sprzętu. Z tego rozwiązania coraz częściej korzystają osoby zakładające firmy budowlane.

Gdzie kupić używane rusztowanie?
Rusztowania używane można zakupić samodzielnie, przeglądając serwisy aukcyjne, działy ogłoszeniowe w gazetach, a także strony z ogłoszeniami – często można trafić tam na informację o sprzedaży rusztowania przez inną firmę lub osobę prywatną.

Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się odkupowaniem i sprzedawaniem używanych rusztowań. Wybierając to rozwiązanie, być może zapłacimy trochę więcej, ale rusztowanie zostanie gruntownie sprawdzone i często jest odnowione. Takich firm jest na rynku coraz więcej i warto przejrzeć ich ofertę.